Ak si to ty, lebo si sa spoznal, ozvi sa mi, prosím, na mail hladasa.chlapeczautobusu@gmail.com

Možno aj Ty to vidíš, že sa to celé zmenilo na hon na čarodejnice. Mrzí ma to. Pôvodne to malo byť zdieľané nenápadne len v rámci mestskej časti, nie celoslovenská show. Necítim sa komfortne v tejto pozícii a som presvedčená, že ani Ty. Napriek tomu, ak toto čítaš, prosím, napíš mi. Zvyšok súkromia budem pred svetom strážiť ako oko v hlave. 

Ak to nie si ty, prosím, zdieľaj, a pomôž mi nájsť chlapca z autobusu. Lebo svet môže byť krajšie miesto, keď si vzájomne pomôžeme, však?
Ďakujem.

 

Updates

Stále hľadám, ale chcem sa poďakovať všetkým, čo nejakým spôsobom zdieľajú info a zvyšujú aspoň trochu šancu nájsť chlapca z autobusu.

Hoci to nepatrí k mojej introvertnej povahe a som mimo svojej komfortnej zóny, ďakujem, že som bola "dokopaná", aby som urobila nejaké aktívne kroky k tomu, aby som chlapca z autobusu našla a nie len sa dokola vozila v autobuse a čakala, že sa znova stretneme.

Úprimne, keby sa robil na tomto sociálny experiment, bolo by až neuveriteľné, koľko mladých mužov si myslí, že to boli oni. Ale som vďačná, že nabrali odvahu a napísali. Snáď odvahu dostane aj ten správny.

 

Plagátik :-)

5. 10. 2020 - Ďakujem Mati T. za post na FB v skupine Dlhé Diely, ktorý to celé začal a všetkým, ktorí ho zdieľali:
Facebook Post

6. 10. 2020 - Ďakujem neznámym osobám, ktoré na pár zástavkach na Dlhých Dieloch hodili plagátiky, že hľadám chlapca z autobusu. A ďakujem všetkým, ktorí si ho stiahnu a tiež zazdieľajú.

7. 10. 2020 - Ďakujem Dnes 24 Bratislava, kde nejaká dobrá duša napísala článok, z ktorého sa mi slzy kotúľali po lícach a verím, že sa tiež aj vďaka ním dostane info do tých správnych očí :-)
Článok

8. 10. 2020 - Ďakujem za zdieľanie aj Refresher-u, hoci tento druh komunikácie nie je môj štýl. Ale chápem, ich cieľovka sú puberťáci, takže je lepšie, keď sa to točí okolo "sexi rúk a lýtok", hoci tento chlapec bol úplne normálny, nenápadny ako ja. :-)
Článok

8. 10. 2020 - Ďakujem za zdieľanie aj Pluske
Článok

9. 10. 2020 - Ďakujem za zdieľanie aj Topkám, Bratislavadeň, Dobrým Novinám, Hashtagu, a iným médiám, ktoré sa nedostali do mojej pozornosti, ale zdieľajú, a tým pomáhajú nájsť chlapca z autobusu. Dojali ste ma. Nečakala som takúto mobilizáciu.

Dostalo sa mi uší, že sa info objavila v piatok 9. 10. aj v Teleráne, a tiež mi volali z Fun Rádia. Ďakujem. Hlásim však, že zatiaľ bez úspechu.

A tiež ďakujem všetkým, ktorí sa mi ozvali, že držia palce, prípadne mi poslali nejaké tipy, ako chlapca z autobusu nájsť. Ale keďže podľa môjho usudzovania tento chlapec asi robí z home office, tak nie sú až také uplatniteľné v praxi.

Ste úžasní!

 

12. 10. 2020 - Stále nič. Akoby ani neexistoval. Ale úprimne sa zamýšľam, či by sa ku mne táto info dostala, keďže som absolútny mediálny ignorant. Asi ani nie. Takže je možné, že ani k nemu. A to je dosť na prd. Celému tomu dávam tak... do spustenia električkovej trasy, alebo "kým nás Igor nezavrie". Potom to zabalím a začnem svoj život znova žiť naplno - vo svojom rannom automate. Stále ale verím na zázrak. Lebo žiadne stretnutia nie sú náhodné. Okrem toho si myslím, že si ma pamätá aj on. A možno len neverí, že hľadám práve jeho.

 

15. 10. 2020 - Vraj som dlho nedala žiaden update. Ono ani veľmi nie je o čom, keďže chlapec z autobusu sa stále nenašiel. :-) Asi sa snaží byť nenápadný ako ja. Ja začínam kvôli nariadeniam a obmedzeniam pracovať z domu, takže šance stretnúť ho sa opäť znížili. Takže chce to nejaký plán, ako povedala kamoška Maťa, čo to celé spískala. Máte niekto nejaký nápad?

2. 11. 2020 - O 3 dni to budú tri mesiace, čo som stretla chlapca z autobusu a vypla svoj automatický mód a aspoň trochu sa obzriem okolo seba, či náhodou... Ale zatiaľ náhoda nepraje.

Trocha ma pobavili tipy od neznámych ľudí ísť ho hľadať do tých dlhých radov na celoplošné testovanie kvôli korone. Myslím, že by to nebolo vhodné a hlavne bezpečné. No a samozrejme, časovo a energeticky veľmi náročné. Totiž môj život sa netočí len okolo toho, že hľadám chlapca z autobusu, ale mám aj iné povinnosti a záľuby. Ale ďakujem, ste kreatívni. 

Ja si radšej počkám. Verím na také tie veci, že čo má prísť, to príde. Pokus bol, ale nejdem to siliť. Okrem toho, sama viem, že keby som bola na jeho mieste, informácia by sa mi nedostala, lebo nesledujem tento typ médií a na vedeckých by to nebolo. :-) A keby som takú informáciu aj zachytila, automaticky by som seba vylúčila a celé by som to brala ako vtip. Okrem toho, keby som videla, aké haló okolo toho bolo, tak by som sa bála aj reagovať, že čo to je za psychopata. :-)

Takže všetkému nechávam voľný priebeh. Poviedku priebežne píšem, takže má pokračovanie. Vraj je zaujímavé. A možno raz vyjde aj knižne. Uvidíme. Samozrejme, pod pseudonymom. :-)

Ešte raz ďakujem pekne všetkým, čo sa snažia pomôcť. Ďakujem všetkým, čo sa ozvali, že si mysleli, že sú to práve oni. Ďakujem všetkým, čo nabonzovali svojho známeho, lebo si mysleli, že to bol on. Zatiaľ sú výsledky negatívne ako moje víkendové antigénové testovanie. Email však budem naďalej sledovať a veriť, že sa ozve aj ten pravý.

Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli, povzbudili, čokoľvek. Veľmi si to vážim. Presvedčili ste ma o tom, že svet dokáže byť pekné miesto. Všetko dobré všetkým! <>